Serwis

service image

Wszystkie zlecone nam projekty realizujemy kompleksowo. Zaczynając od projektowania systemów, poprzez ich wykonanie i uruchomienie, aż po serwis. Nasze prace wykonujemy w budynkach mieszkalnych, usługowych oraz użytku publicznego. W zależności od długości okresu gwarancji danego obiektu nasi klienci korzystają z płatnych przeglądów – głównych i okresowych, zgodnych z zasadami kontroli i konserwacji. Wykonuje się je co 6 miesięcy od uruchomienia instalacji na obiekcie.

Bogate doświadczenie naszego zespołu technicznego zapewnia klientom wsparcie również w późniejszych etapach funkcjonowania budynków. Wykonujemy serwisy dla obiektów, w których gwarancja już wygasła. Serwisujemy już istniejące:

  • Instalacje wentylacji pożarowej
  • Instalacje wentylacji bytowej
  • Instalacje sygnalizacji pożaru
  • Instalacje detekcji gazów
  • Instalacje napowietrzania klatech schodowych

Łącznie w SYSTEQ zatrudnionych jest kilkanaście osób, w tym wykwalifikowani inżynierowie oraz profesjonalny zespół techniczny do spraw serwisu z zakresu: elektryki, automatyki (w tym automatyki przemysłowej) i elektrotechniki. Ponadto współpracujemy ze stałą grupą rzetelnych i sprawdzonych podwykonawców.

Dział Serwisowy 1

Aleksandra Adamowicz-Paździsz

+48 695 319 888

serwis@systeq.pl

Dział Serwisowy 2

Rafał Puton

+48 533 303 174

serwis@systeq.pl