O firmie

hvac worker systeq about

SYSTEQ to firma z bogatym doświadczeniem w branży zapewniająca produkty, rozwiązania oraz serwis w zakresie automatyki, elektryki, wentylacji i systemów przeciwpożarowych.

Firma została założona w 2001 roku. Początkowo realizowaliśmy zlecenia w zakresie prac elektrycznych i teletechniki. W 2008 roku rozpoczęliśmy prace z zakresu automatyki i wentylacji przeciwpożarowej.

Stawiamy na innowacyjność i jakość, aby zapewnić klientom rozwiązania dostosowane do ich potrzeb. Realizujemy projekty na terenie całej Polski. Obsługujemy branże nieruchomości komercyjnych, mieszkaniowych i przemysłowych. Zapewniamy opiekę wykwalifikowanych inżynierów i profesjonalny zespół serwisowy. Korzystamy z podzespołów takich firm jak: Rittal, Wago ELWAG, LS Group. Wspieramy również polski rynek, na przykład wybierając produkty firm Bitner czy Technokabel.

SYSTEQ to nie tylko biznes. To firma z tradycjami od zawsze angażująca się w inicjatywy lokalne i wydarzenia sportowe. Co roku jesteśmy jednym ze sponsorów półmaratonu Skarżyskiego. To impreza, która pobudza wszystkich mieszkańców Skarżyska Kamiennej do wspólnej zabawy i propaguje zdrowy tryb życia. Startują w niej biegacze z całej Polski i nie tylko.

Naszą najlepszą wizytówką są zrealizowane projekty.