Serwis

Wszystkie zlecone nam projekty realizujemy kompleksowo. Zaczynając od projektowania systemów, poprzez ich wykonanie i uruchomienie, aż po serwis. Nasze prace wykonujemy w budynkach mieszkalnych, usługowych oraz użytku publicznego. W zależności od długości okresu gwarancji danego obiektu nasi klienci korzystają z płatnych przeglądów – głównych i okresowych, zgodnych z zasadami kontroli i konserwacji. Wykonuje się je co 6 miesięcy od uruchomienia instalacji na obiekcie.
Bogate doświadczenie naszego zespołu technicznego zapewnia klientom wsparcie również w późniejszych etapach funkcjonowania budynków. Wykonujemy serwisy dla obiektów, w których gwarancja już wygasła. Serwisujemy już istniejące: 

  • - instalacje wentylacji pożarowej 
  • - instalacje wentylacji bytowej 
  • - instalację sygnalizacji pożaru 
  • - instalacje detekcji gazów 

Łącznie w SYSTEQ zatrudnionych jest kilkanaście osób, w tym wykwalifikowani inżynierowie oraz profesjonalny zespół techniczny do spraw serwisu z zakresu: elektryki, automatyki (w tym automatyki przemysłowej) i elektrotechniki. Ponadto współpracujemy ze stałą grupą rzetelnych i sprawdzonych podwykonawców.


serwis_3
serwis_2

Szybki kontakt

Dział Serwisowy 1

Aleksandra Adamowicz-Paździsz
+48 695 319 888
serwis@systeq.pl

Dział Serwisowy 2

Marcin Paździsz
+48 501 360 280
info@systeq.pl

Formularz kontaktowy