O firmie
15
lat na rynku

100
klientów

250
realizacjiphoto

SYSTEQ spółka z ograniczoną odpowiedzialnością SP. K. to firma z bogatym doświadczeniem w branży zapewniająca produkty, rozwiązania oraz serwis w zakresie automatyki, elektryki, wentylacji i systemów przeciwpożarowych.


Naszą działalność rozpoczynaliśmy w 2001 roku, kiedy obecny prezes spółki Marcin Paździsz założył firmę. Początkowo realizowaliśmy zlecenia w zakresie prac elektrycznych i teletechniki. Zajmowaliśmy się montażem serwisem systemów CCTV, SSWiN, AC. W 2008 roku zaczęliśmy realizować prace z zakresu automatyki i wentylacji przeciwpożarowej. Wśród nich w 2009 roku jeden z większych projektów     na    Crown   Square w Warszawie. Była to instalacja systemów automatyki dla wentylacji strumieniowej oraz dostawa i montaż systemu SAP.


Z jednej strony bazujemy na wieloletnim doświadczeniu. Z drugiej – stale się rozwijamy stawiając      na innowacyjność i jakość. Realizujemy projekty na terenie całej Polski. Obsługujemy branże nieruchomości komercyjnych, mieszkaniowych i przemysłowych. Naszym klientom zapewniamy opiekę wykwalifikowanych inżynierów i profesjonalny zespół serwisowy. Korzystamy z podzespołów takich firm jak: Rittal, Wago ELWAG, LS Group. Wspieramy również polski rynek, na przykład wybierając produkty firm Bitner  czy  Technokabel.

SYSTEQ to nie tylko biznes. To firma z tradycjami od zawsze angażująca się w inicjatywy lokalne i wydarzenia sportowe. Co roku jesteśmy jednym ze sponsorów półmaratonu Skarżyskiego. Jest to nie tylko wsparcie finansowe, ale pełne zaangażowanie w organizację zawodów. To impreza, która pobudza wszystkich mieszkańców Skarżyska Kamiennej do wspólnej zabawy i propaguje zdrowy tryb życia.  Startują    w    niej   biegacze z całej Polski i nie tylko. W tym roku było dla nas  wyzwaniem, żeby zmobilizować do   udziału w półmaratonie większą ilość kobiet. Dlatego ufundowaliśmy osobną nagrodę dla najszybszej biegaczki. W przyszłym roku znów podniesiemy sobie poprzeczkę, aby nie zabrakło ani uczestników ani uczestniczek… :)

Naszą najlepszą wizytówką są zrealizowane projekty.

Zobacz nasze realizacje

Zobacz wybrane >